אבי חאיו

המרצה במפגש

אבי חאיו
טלפון
050-767-8512
מייל
hallelujahtours1@gmail.com
אתר
https://www.hallelujah-tours.com/
הרשמה

בהובלת

  • אריאן רפאלי
    אריאן רפאלי

    אריאן רפאלי הקימה את אדמינז (ADMINZ) בשנת 2013, מספקת מגוון נרחב של שירותי אדמניסטרציה לעסקים בצמיחה ולעסקים שרוצים לצמוח : מענה לפניות, ניהול סוישאל, ניהול יומן ופגישות, ניהול גביה, תפעול משימות ועוד…

מיקום

קפה ג'ו במרד 25
המרד 25 תל אביב

הרשמה

לחצו כאן

תאריך

20/05/2021

שעה

10:00 - 13:00

מחיר

₪75.00

סיור נטוורקינג בתל אביב הקטנה, 20.05.21

מתרגשים ושמחים להזמין אתכם לסיור הנטוורקינג הבלעדי והיחידי של מפגשי נטוורקינג ויין!

זהו סיור המשלב פעילויות נטוורקינג והצגה עצמית עם הדרכה מרתקת ומותאמת למשתתפים בנווה צדק. מטרת העל היא ליצור חיבור בין המשתתפים בנוסף לערך. יום חמישי, 20.05.21 בתל אביב בשעה 10:00.

לוח זמנים

בשעה 10:00 ניפגש בנקודת ההתחלה, בית התעשיינים בסמוך לארומה
בשעה 10:15 לפני שנתחיל בתיאור הסיור נדגיש כי במהלכו ישולבו פעילויות נטוורקינג בהשתתפות כל המגיעים וגם נעצור לשמוע את ההצגה העצמית של כל אחת ואחד. הביאו כרטיסי ביקור, נעליים נוחות ומים.

תיאור הסיור: אבי חאיו, מורה הדרך, יוביל את הסיור שיתחיל בסיפור הקמתה של אחוזת בית אשר לימים תיקרא תל אביב ונלמד כיצד הכל התחיל. הסיור יתמקד בשכונת נווה צדק הציורית, השכונה הראשונה של ת"א מחוץ לחומות, המכונה גם פריז הקטנה, אשר נבנתה בשלהי המאה ה-19.
נבין את פשר תפקידו של המסגד התל אביבי הממוקם בסמוך לשוק הכרמל וממול לדולפינריום המיתולוגי.
נעבור דרך אחד המבנים החשובים ביותר בתל אביב ונספר את הסיפור העסקי המעניין שהתרחש במקום.
נמשיך אל עבר בית הכנסת הראשון בשכונת נווה שלום ונספר את סיפור השכונה שנבנתה בסמיכות לשכונת נוה צדק, את סיפורו של בית הכנסת ואת סיפורו של אחד מהרבנים החשובים ביותר בעת החדשה.
דרך סמטאותיה הצרות של השכונה המתחדשת נגיע למרכז התרבות המקומי על שם סוזאן דלל, שם תשמעו את סיפורה של נערה צעירה וילד קטן הקשורים למקום אם כי בתקופות שונות.
נפגוש את מייסדי השכונה ואנשי הרוח, נדבר על פועלם ותרומתם ונבין כיצד שכונה שיועדה להריסה, הפכה למוקד נדל"ני מהמבוקשים והיוקרתיים בארץ.

.בשעה 13:00 נסיים באתר העלייה לרגל החדש של השכונה – גלידת גולדה! מוזמנים לקבוע פגישות 1X1 אחרי הסיור ולשלב באכילת גלידה מתוקה.

מחכים להיפגש לבוקר מהנה ומרתק.

קהל היעד

המפגש פתוח לכולם!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של הפורום