רפאל מימון זאגה

המרצה במפגש

רפאל מימון זאגה
טלפון
050-913-0968
מייל
RAFAELZAGA68@gmail.com
הרשמה

בהובלת

  • אריאן רפאלי
    אריאן רפאלי

    אריאן רפאלי הקימה את אדמינז (ADMINZ) בשנת 2013, מספקת מגוון נרחב של שירותי אדמניסטרציה לעסקים בצמיחה ולעסקים שרוצים לצמוח : מענה לפניות, ניהול סוישאל, ניהול יומן ופגישות, ניהול גביה, תפעול משימות ועוד…

מיקום

קניון המושבה הגרמנית
בן גוריון 6 חיפה

הרשמה

לחצו כאן

תאריך

12/08/2021

שעה

18:00 - 21:00

מחיר

₪75.00

סיור נטוורקינג במושבה הגרמנית בחיפה, 12.08.21

מתרגשים ושמחים להזמין אתכם לסיור הנטוורקינג הבלעדי והייחודי של מפגשי נטוורקינג ויין!

זהו סיור המשלב פעילויות נטוורקינג והצגה עצמית עם הדרכה מרתקת ומותאמת למשתתפים. מטרת העל היא ליצור חיבור בין המשתתפים בנוסף לערך. יום חמישי, 12.08.21 בקניון המושבה הגרמנית בשעה 18:00.

לוח זמנים

בשעה 18:00 ניפגש בנקודת ההתחלה, נא להגיע בזמן, לא נוכל להמתין למאחרים.
בשעה 18:15 לפני שנתחיל בתיאור הסיור נדגיש כי במהלכו ישולבו פעילויות נטוורקינג בהשתתפות כל המגיעים וגם נעצור לשמוע את ההצגה העצמית של כל אחת ואחד. הביאו כרטיסי ביקור, נעליים נוחות ומים.
תיאור הסיור: רפאל זאגה, מורה הדרך ומלווה קבוצות לחו"ל, יוביל את הסיור בחיפה, עיר שיש בה הכל – ארכאולוגיה, היסטוריה, תרבות, יופי וחיי לילה.

נתחיל את הסיור בקניון המושבה הגרמנית ונטייל לאורכה עם הנוף המדהים של הגנים הבהאיים. הכל התחיל מהטמפלרים שהיו חלק משמעותי מבניית האזור לכדי מה שהוא היום. היו גם כמה דמויות משמעותיות שתרמו רבות ואיך לא, מגיעים עם סיפורים פיקנטיים במיוחד. נכיר את ההתפתחות של המושבה ושל חיפה, מי היו השחקנים הראשיים ובזכות מה הכל נשמר בצורה כל כך יפה עד עכשיו. נסייר, נכיר ונהנה מהנוף הנפלא של הגנים והמושבה, הכינו את מצלמות!

בין השעות 20:30 ל- 21:00 נסיים את הסיור, מוזמנים לקבוע פגישות 1X1 לפני או אחרי הסיור.

מחכים להיפגש, להכיר ולסייר יחד.

קהל היעד

המפגש פתוח לכולם!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של הפורום