בהובלת

 • אבי פשה
  אבי פשה
  ייעוץ משכנתאות - ליווי כלכלי

  אבי פשה, יועץ משכנתאות ומלווה כלכלי. הגיע לאחר קריירה צבאית של שלושה עשורים בבחיל האוויר במהלכה כיהן בשורה של תפקידים ניהוליים ומקצועיים בכירים. מומחיות בהובלת תהליכים כלכליים סבוכים ומורכבים ניסיונו המקצועי והניהולי העשיר לצד היחס האישי של אבי מהווים יתרון יחסי למנעד רחב של לקוחות המתמודדים מידי יום עם אתגרים כלכליים.
  אבי מתמחה בייעוץ משכנתאות, מימון ובתהליכי מחזור משכנתה, ניהול מונחה יעדים של משברים כלכליים, בניית תכניות כלכליות לרבות תכניות הבראה בדרך לשגרת חיים בפלוס. השירות של אבי פשה לא עוצר ביום שתגיעו לפלוס בחשבון, הוא ממשיך איתכם בכל תהליך בחירת ההשקעות החכמות עבורכם תוך חיבור למנעד רחב של אנשי מקצוע בתחומים משלימים וערוצי השקעה המוכוונים למטרות שלכם.

 • טל שרון
  טל שרון
  עורכת דין לדיני עבודה ואזרחי

  עו"ד טל שרון, בעלת ידע וניסיון רב, הוסמכה בשנת 2003, עוסקת במשפט האזרחי ובדיני העבודה, מייצגת מעסיקים ועובדים, בכל הנדרש. ייעוץ משפטי המותאם לנסיבות כל מקרה ומקרה וייצוג בבתי המשפט השונים במידת הצורך. עו"ד טל שרון מייצגת את הלקוחות החל ממתן ייעוץ ראשוני ומתן פתרונות יעילים ונקודתיים וכן באופן שוטף. מרצה בפורומים של בעלי עסקים, עובדים שכירים ובני נוער.

שניט - בר

מיקום

שניט - בר
הארבעה 12 תל אביב
אתר
https://www.schnitt.co.il/

הרשמה

לחצו כאן

תאריך

06/11/2023

שעה

17:30 - 19:45

מחיר

₪55.00

ספיד נטוורקינג ויין, עושים עסקים יחד! 06.11.23 בתל אביב, ב- 17:30

ברוכים הבאים לספיד נטוורקינג לבעלי עסקים!
הערב המצליח ביותר של הנטוורקינג בישראל, בזמן קצר פוגשים מספר גדול של אנשים להיכרות עסקית מניבה.

אנחנו ממשיכים עם מפגשים ייחודיים ומיוחדים כפי שרק אנחנו יודעים לעשות ושמחים לראות את התוצאות של החיבורים בין המשתתפים. גם הפעם נשים דגש לחיבורים מניבים ליצירת קשרים כבר מהערב עצמו להגביר את העשייה לקידום עסקי מניב ופורה. חובה להיות שם ואל תשכחו לספר לחברים… נתראה!

לוח זמנים

17:30 – הגעה, רישום ומינגלינג – כולל כוס יין או בירה
17:45 – ספיד נטוורקינג עסקי – סביב כל שולחן יהיו 3-4 בעלי עסקים, לכל אחד 2.5 דקות להציג את העסק.
מומלץ להביא דוגמאות לעבודות וכמובן כרטיסי ביקור.
19:30 – מינגלינג וקביעת פגישות
19:45 – סיום

מחכים לכם, צוות המפגשים

קהל היעד

המפגש פתוח לכולם!

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק של הפורום

דילוג לתוכן