רוני אביב

בניית אתרים ומינוף הנוכחות שלך בדיגיטיל
הצוות המוביל של פורום תיירות ויזמות

רוני אביב מגיע מרקע של שיווק ויזמות, חי ונושם את עולמות הדיגיטל.
במסגרת העסק שלו לבניית אתרים רוני עובד עם בעלי עסקים על מנת למנף את הנוכחות שלהם ברשת וליצור ערוצי קידום יצירתיים ומקוריים עבור אותם עסקים.
המומחיות של רוני היא להרכיב את הפאזל הדיגיטלי של העסק לכדי אסטרטגיה אחת שתשרת את המטרה והחזון של בעלי העסק.

בנוסף, רוני הינו ממייסדי איגוד כתבי הבלוגים בישראל (אכב"י) אשר מספק תעודת בלוגר רשמית ביחד עם פעילויות ייחודיות לבלוגרים מתחומים שונים.
בהיותו בלוגר בעצמו, ומנהל של מספר אתרי אינטרנט מצליחים, רוני מבין ומכיר היטב את הניואנסים הדקים שבניהול עסקים בדיגיטל, ומסייע גם לאלו שחשים חוסר ביטחון בעולמות הטכנולוגיה לצלוח את המעבר לאונליין.

בין השירותים שרוני מציע לעצמאים, בלוגרים וחברות:
אתר תדמית – אפיון אתר מלא עבוד בית העסק, כולל מבנה האתר, התשתית שלו, וליווי ביצירת התוכן באתר. הקמת האתר נעשית תוך שימת דגש על חווית המשתמש ומשפכים שיווקיים לטובת קידום העסק.

אתר אי-קומרס מכירתי – אפיון מלא והקמה של חנות דיגיטלית למכירת מוצרי העסק (פיזיים או דיגיטליים), תוך מתן תשומת לב לחווית המשתמש ולמיקסום המכירות באתר.

דפי נחיתה – הקמת עמוד אינטרנטי הנועד לקדם מוצר או שירות יחיד בעבור בתי עסק שאין להם אתר אינטרנט או בשילוב עם אתר קיים לטובת קידום מכירות נקודתי.

בלוג – אפיון והקמה של אתר תוכן (בלוג) כדרך נוספת לקידום פעילות העסק בדיגיטל, או כתחביב לאלו האוהבים לכתוב ולשתף מחוויותיהם.

סדנת קידום אורגני (SEO) אחד-על-אחד – הדרכה מקיפה בה תקבלו ידע, שיטות וכלים ליצירת תכנים באתר לטובת קידום אורגני נכון ויעיל, לטובת העלאת החשיפות לאתר בתוצאות החיפוש של גוגל.