מאת נטוורקינג ויין

מפגש נטוורקינג שנוצר עובר בהרבה מקרים תהפוכות ושינויים רבים לפני הפרסום שלו. המפגש ברוב המקרים נבנה בזכות נטוורקינג קודם ופיתוח הקשרים העסקיים שהתחילו בו. בפוסט הזה מוצגת דוגמא אחת מיני רבות לתוצר של שיתוף פעולה מוצלח.

בתחילת באפריל התקיים מפגש לתחום התיירות והמלונאות באברהם הוסטל בתל אביב, בו השתתפו מעל 20 בעלי עסקים. ברגע האחרון הצטרף למפגש אביתר גובר, הבעלים של BE TEL AVIV, חברה לסיורים ייחודיים בת"א כשהמוכר מבינהם (עבורי) הינו סיור ברים.

לאחר המפגש יצרתי קשר עם אביתר על מנת לבחון אפשרות להציע את הסיורים לסוכן שעובד עם תיירים שתמיד מחפשים אטרקציה לסוף יום הטיול. דיברנו בטלפון, התחברנו בפייסבוק (איך לא?!) ואמרתי שאני אנסה להגיע לאחד הסיורים כדי להתרשם.

הזמן חלף ואז…

כחודשיים מאוחר יותר התקבלה אצל אותו הסוכן בקשה לסיור לילה בתל אביב (תזכרו – אף פעם אי אפשר לדעת!) והפנייה הראשונה הייתה לאביתר לקבל מידע, ובסופו של דבר הוחלט להצטרף לסיור ברים כהלכתו ב- 16.7.16, טיילנו עם תיירים שמאוד נהנו להכיר את חיי הלילה של העיר ובין הברים גם נוצרו שיחות והיכרות מה שהצית מיד את המחשבה – זה מתאים לנטוורקינג!

כמה ימים אחרי הסיור נפגשתי עם קולגה, צביה וילצ'יק על מנת לבחון אפשרות לשיתוף פעולה, צביה עוסקת בקשרי אדריכלים ואני בדיוק הייתי לפני תכנון המפגש הקבוע לתחום הבנייה והנדל"ן, צביה אמרה שהיא רוצה קונספט מהנה ומיד הצעתי את סיור הברים של אביתר.

ב- 11 לאוגוסט זה קרה! – סיור ברים לתחום הבנייה והנדל"ן, זו הייתה הצלחה מסחררת, המשתתפים עברו ביחד בין הברים, דיברו, שתו והכירו באווירה שונה בהחלט, היה זמן ומקום להכיר והבילוי המשותף סיפק את הקרקע להעמקת הקשרים. כל מי שהיה בסיור נהנה והתגובות לא הפסיקו להגיע בימים לאחר מכן.

אנחנו כבר מתכננים את שיתופי הפעולה הבאים ואתם?

בהצלחה!

נטוורקינג ויין
About נטוורקינג ויין
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

סיור ברים לתחום הבנייה והנדל"ן – איך הכל התחיל…