נטוורקינג - מקסום המפגש

בכל מפגש נטוורקינג יש מספר רב של אנשים ואין אפשרות להכיר את כולם באותו הערב. לפני ההגעה כדאי לחדד ו"להכין" את האפשרויות שיש לנו עבור האנשים אשר יעמדו מולנו בהמשך האירוע. לכל אחד מספר מעגלים קרובים ורחוקים; משפחה, עבודות קודמות, חברים, צבא, קשרים עסקיים ועוד. יש לכל אחד בממוצע היכרות עם כמאתיים אנשים, ולעיתים אנחנו שוכחים אפילו להפעיל את המעגלים האלה בעבור עצמנו.

מקסום מפגש

להלן מספר אפשרויות למקסם את הערב:

– השתדלו להקדיש בין שלוש עד חמש דקות לכל אינטראקציה, גם אם היא מרתקת והאדם שמולכם מתאים לקשר עסקי מצוין, במקרה והחיבור הוא חיובי ונראה שיש פוטנציאל עסקי-חברתי, תדאגו לקחת את הפרטים וליצור קשר ופגישה בהקדם, חשוב להמשיך ולפגוש עוד אנשים וייתכן ויהיו אנשים נוספים שיתאימו לא פחות.

– אם אתם עדיין לא מרגישים בנוח לגשת ולדבר עם אנשים, בקשו ממארגן האירוע לקשר אליכם את מי שהייתם רוצים להכיר או בקשו ממי שאתם כבר מכירים שיכיר בניכם לבין מישהו שטרם הספקתם להכיר

לא לשבת! – בישיבה אתם עלולים לפספס את הקורה סביבכם וגורמים להרגשה שצריכים לבוא אליכם, תסתובבו, תכירו ודברו עם כמה שיותר

שימו לכם כמטרה לחלק מינימום 15 כרטיסי ביקור במפגש וכך תעלה המוטיבציה להכיר כמה שיותר אנשים

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.