הרצאות

נראות עסקית – מהנייר ועד העניבה

ראות המוצר, כאשר ברוב המקרים המוצר – הוא בעל העסק, חשובה מאד. מרבית הלקוחות קונים עם העיניים בשלב הראשון ולאחריו נבדקת המקצועיות והתוכן. כמו כן, קיימת הזדהות ויזואלית עם נותן השירות ולכן קיימת חשיבות עליונה למראה הנכון ומה אנו משדרים כלפי חוץ.

וכן, נראות עסקית כתובה, כיצד להגיש מסמכים עסקיים והצעות מחיר – הכוונות והמלצות כיצד ליצור מסמך שיווקי מתוך כל מסמך אשר מוגש ללקוח פוטנציאלי או קולגה לצורך שיתופי פעולה.

TieSm

רישות עסקי - נטוורקינג

שיווק מפה לאוזן הוא השיווק אשר מביא את ההזדמנויות העסקיות המשמעותיות ביותר לקראת סגירת עסקה וחלק מהשיווק הוא פעילות נטוורקינג קבועה. בהרצאה זו הדרכה מפורטת וממוקדת תוצאות להרחבת הרשת העסקית באופנים השונים להשגת לקוחות ושיתופי פעולה.

הצגת המושג נטוורקינג ומה חשיבות הנטוורקינג לכל עסק, המלצות להצגה עצמית, הנטוורקינג ככלי לשיווק עצמי, כיצד להתכונן לנטוורקינג ומהן הפעילויות העוקבות הרצויות.

למידע נוסף על ההרצאות שאנו מעבירים, צרו איתנו קשר


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.