מאת נטוורקינג ויין

שאלה פשוטה שנותנת תמונת מצב מעניינת: כמה אנשים אני מכיר וכמה מכירים אותי?

כבעלי עסקים יש חשיבות רבה לכך והשאיפה צריכה להיות:

שמספר האנשים שאנחנו מכירים תהיה נמוכה מאלו המכירים אותנו ואת העסק שלנו.
אחת האפשרויות להכיר יותר אנשים היא כמובן נטוורקינג: להגיע, להכיר, להציג את העסק בפני הנוכחים ולדאוג לשמור על קשר לאחר מכן.

אנחנו מגיעים לנטוורקינג כדי לקדם את העסק וברור שהמטרה היא להגדיל את ההכנסות, אבל לא תמיד אפשר להיות בטוחים שמי שעומד / יושב מולנו הוא האדם הנכון לעשות איתו שיתופי פעולה.

הנה כמה הכוונות שיוכלו לעזור או איך נטוורקינג דומה להתאהבות:
אהבה ממבט ראשון – הכל עובד! יש כימיה גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית, כיף לדבר, מרגישים שיש הבנה, הקשבה ורצון לתת אחד לשני, ומפה הדברים פשוטים לקראת עבודה משותפת והדדית (נדיר, אבל בהחלט קיים).

הדרך אל האושר – יש הרגשה שצריך עוד פגישה, לכאן אתם צריכים לשאוף, תכירו קצת יותר, תקשיבו ותבחנו לפני שמחליטים. במפגש נטוורקינג יש המון הסחות ואי אפשר באמת לדעת אם יש התאמה. אם היה עניין – תפתחו יומן!

נחמד, אבל זה לא זה – נטוורקינג לא מבטיח שכל מי שתפגשו יהיה בדיוק מה שרציתם וקיוויתם. תשמרו את כרטיס הביקור, תצרפו לפייסבוק/ לינקדאין ומי יודע, אולי יום אחד דברים ישתנו וזה יתאים.

ואם אתם רוצים "להיות מבוקשים" הדרך הכי קלה למשוך אליכם אנשים היא: תחייכו, תקשיבו, תביעו עניין ותתנו מעצמכם – זה חוזר באלפי מונים…
בהצלחה!

נטוורקינג ויין
About נטוורקינג ויין
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

בניית רשת עסקית מניבה