איך יין עוזר בנטוורקינג

היין הפך בשנים האחרונות לנושא מדובר והפך לסוג של טרנד בזכות ריבוי יקבי הבוטיק בארץ; עפיצות, ערסול ומזקקה הן חלק מאוצר המילים השגור בפינו, ולדעת איזה יין מתאים לאיזו מנה, הוא חלק מהידע הבסיסי שנדרש מכל אחד.
היין הוא קלאסי יותר ולכן בעולם העסקי נמצא אותו באירועים וכנסים ויכול לתרום רבות לנטוורקינג בין המשתתפים.

היין עושה עבודה נפלאה בכל מה שקשור לשחרור מהלחץ בזכות האלכוהול. לרוב כאשר פוגשים אנשים חדשים ורוצים להרשים אותם, יש בלבול, מבוכה והרבה אי נוחות שנובעת בעיקר ממה שרץ אצלנו בראש והמשפט היותר מוכר: מה יחשבו עלי.
היין מסיר את המסכות וההגנות ומאפשר לנו להיות – אנחנו! יותר נינוחים ויותר קלילים, השיחה זורמת והחיוך מתנוסס ותורם אף יותר.

במקרים רבים כשמגיעים למקום ולא מכירים את המשתתפים, היין מהווה מקור מצוין ליצירת שיחה. המכנה המשותף יכול להיות היכרות עם העולם הזה ולדבר על סוג היין, היקב ואפילו שנת הבציר, ואם לא, השיחה תהיה על הטעם וההשפעה שלו.

הגורם האנושי מאוד משמעותי בעולם העסקי. בזכות חיבור טוב, אפשר לפתוח דלתות והכל יכול לקרות. היין באופן טבעי תורם לקרבה הבין אישית וסביב שולחן שבו שותים, אוכלים ומדברים (וגם אם רק עומדים) הקשר מתהדק והעסקי הופך לחברי לשנים רבות וההזדמנויות זורמות כ- יין 

יש גם אבל…
בסופו של יום, במפגשים עסקיים, צריך לשמור ולשים לב לא לשתות יותר מדי. האלכוהול אמנם חבר אבל, באירועים האלה הוא יכול להפוך לאויב אם לא שמים לב ועוברים את הכמות שמאפשרת לנו להישאר בשליטה.
בנוסף, יש ריח שנגרם מצריכה מוגברת של אלכוהול (גם אם זה רק יין) וכדאי להימנע ממנו.

תשתו, תחייכו ותעשו עסקים טובים!

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.