אודותמפגשי נטוורקינג ויין הוקמו ביולי 2010, אלו מפגשים חודשיים לבעלי עסקים, אשר מטרתם ליצור חיבורים עסקיים להפניות ממוקדות ושיתופי פעולה איכותיים בין המשתתפים.

הרעיון מאחורי המפגשים – עסקים בהנאה, באווירה נעימה על כוס יין  ופתיחות להכיר בעלי עסקים ליצירת קשרים לטווח הארוך.המפגשים שלנו

המפגשים הם ללא מחויבות או התחייבות, ניתן להגיע למפגש אחד או לכולם על פי האפשרות של בעל העסק.
במפגשים משולבות הרצאות קצרות או פעילות עסקית כערך מוסף עבור בעלי העסקים בנושאים המעסיקים כל עסק בחיי היומיום.


החזון

החזון של מפגשי נטוורקינג ויין הוא להיות החברה המובילה של נטוורקינג בארץ בזכות הקישורים והערך המוסף אשר מקבלים המשתתפים המגיעים למפגשים השונים, וליצור מפגשים שונים ואטרקטיביים אשר יתאימו לכל מי שמגיע – בעלי עסקים, עצמאיים, יזמים, שכירים ומנהלים בחברות גדולות ומשפיעות.

מחכים לראותכם במפגשי הנטוורקינג הבאים ולהצטרף לאלפי בעלי העסקים אשר הצליחו ויצרו שיתופי פעולה משגשגים ופוריים.

נטוורקינג

בזכות הנטוורקינג יש אפשרויות רבות להתקדם ולהתפתח, אם בפיתוח קשרים ואם בצמיחה האישית והעסקית. התוצאות של פעילות נטוורקינג קבועה ניכרות לאורך השנים, יש מאות שיתופי פעולות איכותיים, הפניות מניבות, פתיחת דלתות וחיבורים מניבים עבור המשתתפים.

הדרך להצלחה היא לא להפסיק לעבוד לרגע, ולהבין, כי אין לדעת מהיכן תגיע ההפניה אל העסק בזכות המפגשים וההשקעה. בהצלחה!

כנרת אייזנברג


יזמת מפגשי נטוורקינג ויין ויאנג נטוורקינג

יוצרת המפגשים, כנרת אייזנברג, יועצת פיתוח עסקי שיווקי בעבר, מרצה ומלמדת את חשיבות הרישות העסקי (נטוורקינג) בכנסים, סדנאות ובפני ארגונים בתחום העסקי והחברתי ועם חזון להטמיע את הנטוורקינג כפעילות קבועה בשיווק של כל עסק וחברה.
בשנת 2018 הקימה ביחד עם מקס פרידמן את ``יאנג נטוורקינג``, הקניית מיומנויות נטוורקינג לצעירים מגיל תיכון במטרה ללמד תקשורת בין אישית ויצירת רשת קשרים אשר תהיה משמעותית בכל שלב בחיים הבוגרים של הצעירים (תיכון ומרכזי צעירים), התכנית מאושרת ע``י משרד החינוך.

לפרטים נוספים על המפגשים הקרובים ומידע נוסף על נטוורקינג ויין

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.