אודותמפגשי נטוורקינג ויין מבית Kineret BDC הוקמו ביולי 2010, אלו מפגשים חודשיים לבעלי עסקים, אשר מטרתם ליצור היכרות ושיתופי פעולה עתידיים בין המשתתפים. הרעיון מאחורי המפגשים – עסקים בהנאה, באווירה נעימה על כוס יין והפתיחות להכיר בעלי עסקים ליצירת קשרים לטווח הארוך.המפגשים המוצעים

המפגשים הם ללא מחויבות או התחייבות, ניתן להגיע למפגש אחד או לכולם על פי האפשרות של בעל העסק.
במפגשים משולבות הרצאות טעימה כערך מוסף עבור בעלי העסקים בנושאים המעסיקים כל עסק בחיי היומיום.


החזון

החזון של מפגשי נטוורקינג ויין הוא להיות החברה המובילה של נטוורקינג בארץ בזכות הקישורים והערך המוסף אשר מקבלים בעלי העסקים המגיעים למפגשים השונים, וליצור מפגשים שונים ואטרקטיביים אשר יתאימו לבעלי עסקים שונים אם מתחילת העצמאות ועד לחברות גדולות ומשפיעות.

מחכים לראותכם במפגשי הנטוורקינג הבאים ולהצטרף למאות בעלי העסקים אשר הצליחו ויצרו שיתופי פעולה משגשגים ופוריים.

נטוורקינג

בזכות הנטוורקינג יש אפשרויות רבות להתקדם ולהתפתח, אם בקשרים ואם בצמיחה העסקית. התוצאות של פעילות נטוורקינג ניכרות לאורך השנים, יש מאות שיתופי פעולות איכותיים, הפניות מניבות, פתיחת דלתות וחיבורים מניבים עבור המשתתפים.

הדרך להצלחה היא לא להפסיק לעבוד לרגע, ולהבין, כי אין לדעת מהיכן תגיע ההפניה אל העסק בזכות המפגשים וההשקעה.

כנרת אייזנברג


יועצת פיתוח עסקי

יוצרת המפגשים, כנרת אייזנברג, יועצת פיתוח עסקי שיווקית, מלווה עסקים קטנים ובינוניים וכחלק בלתי נפרד מהליווי מדגישה ומלמדת את חשיבות הרישות העסקי בכל שלב בחיי העסק. כנרת מרצה על נטוורקינג בכנסים ובפני ארגונים בתחום העסקי והחברתי ועם חזון להטמיע את הנטוורקינג כפעילות קבועה בשיווק של כל עסק וחברה.

לפרטים נוספים על המפגשים הקרובים ומידע נוסף על נטוורקינג ויין